17/05/2013

You & Me

Dobry wieczór wszystkim :)
Po ciężkim i pracowitym tygodniu wreszcie przyszedł czas na nowego posta :) Ostatnie tygodnie studiów niosą ze sobą dużo pracy. Poprawki, dokańczanie zaległych prac na lepszy poziom itd. Obiecałam, że pokażę Wam sukienkę, którą ostatnio uszyłam. Sukienka owszem, jest już zrobiona, muszę jedynie dokończyć mały szczegół na ramionach i wtedy będzie gotowa na sesję :) W czerwcu na zakończenie naszego kursu przygotowujemy w szkole wystawę oraz pokaz. Do tego czasu muszę przygotować Lookbook mojej kolekcji. W przyszłym tygodniu kręcimy zaś fashion film :) Mam nadzieję, że będzie ciekawie i  że będę mogła wkrótce się  z Wami podzielić efektami.

Dzisiaj zestaw do szkoły, pierwszy raz mam na sobie sukienkę midi i muszę przyznać, że bardzo podoba mi się ta długość jak i krój. Mam w planach kupić jeszcze jedną lecz typu bodycon.

Udanego weekendu :*

Good evening everyone:)
After and long and productive day, finally comes the time for a new post! The last weeks of studies bring up loads of work, resits, resumbitting old work etc. I promised I will show you the dress I made recently. The dress is already done, I just need to finish one small detail and then it will be ready for a photoshoot. We are going to have an exhibiton and a fashion show in June as it's the final year of our course. Till that time I need to produce a lookbook of my collection. Next week we are also making a fashion film. I hope it will work out well and I will be able to share it with you guys soon ;)

Today's outfit for college- for the first time a midi dress. I have to admit I really like this length and fit as well. I'm planning to buy another one but in bodycon style.

Enjoy your weekend xx


Dress: Matalan
Shoes: Converse
Jacket: New Look
Bag: Next (real leather)
Scarf: H&M
Belt: Mango
Necklace: Primark  


6 comments:

 1. ślicznie wyglądasz w tej sukienusi!
  nie mogę się doczekać kreacji zaliczeniowej, lookbokiem też byś się mogła pochwalić :D
  no i szkoda, ze u mnie nie ma matalan'u -> w mieście gdzie kiedys mieszkałam był w okolicy i zawsze coś ciekawego można było upolować :D

  ReplyDelete
 2. fajnie przelamana elegancja, sportowymi trampkami :)

  xxo

  ReplyDelete
 3. Anonymous24/5/13 17:57

  Ładny naszyjnik;)

  ReplyDelete
 4. Połączenie sukienki z trampkami nie do końca do mnie przemawia. Kieckę bym skróciła, albo zmieniła buty na lżejsze :) Naszyjnik piękny!

  ReplyDelete

Thank you so much for taking time visiting my blog. I really appreciate your opinions ;) xo xo