23/01/2011

Happiness? :)

Ostatnie dni są pełne entuzjazmu i radości, która wypełnia mój umysł:) Udało mi się nawet zrobić parę rysunko/szkiców, z których jestem zadowolona, oby tak dalej Agnieszko! :) Wczorajszy babski wieczór/noc również przyczynia się do mojego zadowolenia. Sama nie wiem jak to opisać, ale chyba naprawdę czuję się szczęśliwa. Nie mówię, że nikogo mi nie brakuje bo byłoby to kłamstwem, ale myślę, że najważniejsze jest abyśmy potrafili cieszyć się z drobiazgów i przede wszystkim wyciągać radość z życia :)
23 styczeń. Dziś mija rok mojego uczestnictwa na stronie szafiarki.pl . Aż trudno uwierzyć, że ten czas tak szybko leci. Eh... Bardzo się cieszę, że trafiłam na tą stronę bo dzięki niej rozpoczęła się moja przygoda z blogiem. Muszę przyznać, że podczas tego roku wiele się nauczyłam oraz mój sposób postrzegania mody rozwinął się, stałam się bardziej tolerancyjna. Sprawia mi to wiele radości i na pewno na tym jednym roku nie zaprzestanę :)


The last few days are full of enthusiasm and joy which is fulling my mind:) I even managed to do a few sketches, which satisfy me. Keep up like this Agnes! Yesterday's girls evening/night contributes to the satisfaction. I don't know how to describe it, but I really feel happy. I don't say that i don't feel the lack of someone cause it would be a lie, but I think that the most important is to be able to enjoy the little things, and above all to draw the joy of life:)
23rd January. Today is the year of my participation at the page szafiarki.pl. It's hard to believe that the time runs so fast.
I am very glad that I've joined a page like this one beacause it's the reason I started the adventure with my blog.I must admit that during that year I learned a lot and my perception of fashion has evolved, I became more tolerant. It gives me a lot of fun and I'm sure I'll not stop at this one year:)


Mam, a raczej miałam na sobie wczoraj:
Marynarka/jacket:Stradivarious
Koszula/shirt:Next
Jeans:Reserved
torebka/handbag: mom's


Jedna z piosenek, które wzbudzają we mnie fantastyczne dreszczyk emocji.
One of the songs, which make a fantastic thrill on me.

8 comments:

 1. Bardzo udany duet koszuli z marynarką :)
  Gratuluję roczku - ja zrezygnowałam z Szafiarek jakiś czas temu :)

  ReplyDelete
 2. Fajna koszula :) a tak btw masz śliczne włosy (zazdroszcze ;D)

  ReplyDelete
 3. Koszula śliczna i świetna całość...super, że jesteś szczęśliwa...cieszmy się nawet drobiazgami...pozdrawiam...

  ReplyDelete
 4. So wonderful to read such positivity from you Agnes. You certainly do look happy and it's great that a blog builds such a network of supportive and talented people like yourself to keep you challenged.

  Meag xx
  travelwritedraw.blogspot.com

  ReplyDelete
 5. Zapraszam do mnie po biżuteryjne pendrive'y od C-THRU - konkurs:)

  ReplyDelete
 6. I love the bright colors against the grey blazer!! very chic look

  ReplyDelete

Thank you so much for taking time visiting my blog. I really appreciate your opinions ;) xo xo