13/03/2011

Spring is in the airNareszcie nadeszły tak wyczekiwane przeze mnie promienie słońca:) Mam nadzieję, że pogoda, którą przyniósł nam ten weekend zostanie na dłużej.
Dziś pierwszy raz założyłam leżące od jakiegoś czasu w mojej komodzie rajstopy imitujące podkolanówki. Miałam wiele wątpliwości z tym jak je połączyć. Początkowo założyłam beżowe szorty, ale coś mi nie pasowało i w końcu stanęło na spódniczce. Pomarańczowy pasek dobrałam ze względy na fioletowy kolor topu, później zmieniłam go na ten w odcieniach brązu, widoczny na jednym zdjęciu z psem. Teraz patrząc na zdjęcia chyba jednak bardziej pasuje mi z tym pomarańczem:) Jeśli chodzi o buty to postawiłam na luz i wygodę czyli tzw. 'worker boots'.
Niebawem wstawię mój 'kwiatowy' post, który szykuję od paru dni, ale prace nie są jeszcze skończone, mam nadzieję, że Wam się spodoba... :)

Narzutka/blazer: Cubus
Top: New Yorker
Spódniczka/skirt: Zara
Torba/bag: Sh

Finally the sunshines which I've been waiting for arrived:) I hope that weather will stay with us longer.
Today for a first time I'm wearing my tights which look like overknee socks. I had many doubts how to combine them with. Firsty I wore a beige shorts but I wasn't sure enough and I've decided to wear a skirt. The orange belt I matched because of the purple top. Later I changed it to brown belt and you can see it on one pic with me and my dog. Now when I'm looking at the photos I think that the orange belt looks better.And what about shoes? I chose the comfortable worker boots:)
Soon I'll present you my new 'Flowery' post, which I've been working on recently, but currently my works are not done yet. I hope you'll like it.. ;)and.... Nemo :)

7 comments:

 1. Świetna torba !
  Pogoda pozytywnie nastraja to fakt:)

  ReplyDelete
 2. Ale masz gęste włosy! Mogłabyś reklamować szampon :)

  ReplyDelete
 3. Zmieniałbym tylko rajstopki na gładkie, czarne albo szare- poprzeczne prążki to dobre rozwiązanie dla bardzo kościstych nóg. Ale reszta bardzo fajna :)

  ReplyDelete
 4. Anonymous13/3/11 21:15

  wyglądasz jakbyś założyła na siebie wszystko co miałaś pod ręką, całkowicie przypadkowo dobrane rzeczy- nie jest dobrze.

  ReplyDelete
 5. Anonimowy: zapewniam Cię, że to co mam na sobie nie jest przypadkowe. Wszystko zostało dokładnie przemyślane ;)

  ReplyDelete
 6. You look amazing! And your dog is so cute :)

  The Flower Girl

  thebohemiangoods.blogspot.com

  ReplyDelete
 7. Anonymous15/3/11 18:38

  ile na każdy element?

  ReplyDelete

Thank you so much for taking time visiting my blog. I really appreciate your opinions ;) xo xo